Penzion Vojkovice Dobrá Škola
Vítr: 6 m/s

Doporučte tyto stránky:

Penzion Dobrá Škola / Vojkovice

Necelých 20 kilometrů jižně od Brna, na břehu řeky Svratky leží obec Vojkovice, kde na návsi, mezi kostelem a Obecním úřadem, nelze přehlédnout historickou budovu bývalé školy, která prošla zdařilou rekonstrukcí a nyní Vám pod názvem Dobrá Škola přináší neopakovatelné zážitky a hlavně zábavu s přáteli.

Penzion Dobrá Škola
Součástí budovy penzionu Dobrá Škola je příjemná restaurace, stylová vinárna, bowling (čtyři nejmodernější dráhy) a zázemí pro zábavu dětí. Ubytovat se lze ve dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 14 lůžek. Samozřejmostí je dobré parkování a vlídná obsluha.

Vojkovice u Brna Penzion Dobrá Škola ubytování
Penzion Dobrá Škola Vám nabízí možnost ubytování v sedmi komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí (české a zahraniční programy) a připojením k internetu WiFi. Možnost ubytování jedné osoby na pokoji, přistýlka pro dítě 6-15 let za poplatek. Při dlouhodobých pobytech možnost polopenze nebo plné penze. Další nabídkou je Siesta - ubytování během dne na relaxaci a odpočinek max. 4 hodiny.

Penzion Dobrá Škola ve Vojkovicích restaurace - stravování
Restaurace Dobrá Škola pro Vás připravuje ty nejchutnější pokrmy vycházející z tradiční české kuchyně, připravované z kvalitních a čerstvých surovin. Každý všední den výběr ze tří druhů poledního menu, v sobotu a neděli menu víkendové. V nabídce také velký výběr točených piv z produkce menších českých pivovarů, které se hlásí k tradičnímu způsobu vaření piva. Restaurace je celodenně nekuřácká a má k dispozici dětský koutek, samozřejmostí jsou také jídla vhodná pro děti.

Restaurace penzionu Dobrá Škola ve Vojkovicích nabízí široký výběr nealkoholických nápojů včetně točené kofoly, pravé italské espresso, připravované z čerstvě mleté kávy Lavazza, čajoví fajnšmekři mohou vybírat z široké nabídky čajů Dilmah. V nabídce nechybí velký výběr moravských vín.

Vojkovice ubytování Dobrá škola salonek - akce - terasa
Pro různé firemní či společenské akce mohou hosté využít salonek s kapacitou 12 osob nebo ve večerních hodinách prostory stylové vinárny pro 30 osob. V letních měsících je k dispozici také předzahrádka s posezením pod slunečníky. Rádi Vám zde připraví svatební hostinu, rodinnou oslavu, firemní večírek, raut, řízenou degustaci vín atd ....to vše podle Vašeho přání a požadavků. Služba - rozvoz jídel přímo do Vašeho bytu či kanceláře.

Dovolená Vojkovice u Brna penzion Dobrá Škola okolí
Okolní rovinatá oblast a stezka Brno – Vídeň potěší cyklisty. Blízké Novomlýnské nádrže, lesíky, řeky a vodní plochy zase příznivce přírody a rybářství. V každém ročním období poslouží Dobrá Škola jako zázemí k poznávání Lednicko-Valtického areálu, Pálavy, Židlochovického zámku, krajiny Bitvy tří císařů, návštěvě Brna a mnoha dalších možností.